top of page
Logo.png
Chcę Zestaw Startowy Premium

Jest to najlepsza decyzja aby zacząć swoją podróż po zdrowie z olejkami eterycznymi. Teraz pora aby przejść proces rejestracji i zakupy Twojego zestawu startowego Premium.

Krok pierwszy

Wejdź na poniższy link. Zostaniesz przekierowany na stronę do rejestracji. Zobaczysz stronę, gdzie możesz wybrać swój zestaw startowy i przejść dalej. 

wybór_zestawu_startowego.jpg
Krok drugi 
Brak rejestarcji do ER.jpg

Teraz możesz od razu zarejestrować się do programu Lojalnościowego Essential Rewards. Jest to  fantastyczny program, w którym dostajesz aż do 25% zwrotu punktów, które możesz wykorzystać na produkty.  Masz też dostęp do nowości i dodatkowych promocji. skontaktuj się z nami aby poznać szczegółu. 

Jeśli na razie nie chcesz rejestrować się do programu Essentail Rewards to naciśnij NIE i przejdź dalej. 

Możesz też zamówić dodatkowe produkty, które chcesz  naciskając DODAJ WIĘCEJ PRODUKTÓW. Zostaniesz przekierowany do katalogu, z któergo możesz wybrać to co Cię interesuje. Zostanie to  automatycznie dodane do Twojego zamówienia. 

Krok trzeci

Teraz wypełnij formularz z Twoimi danymi. Wybierz swoją nazwę użytkownika oraz hasło, które łatwo zapamiętasz. Hasło musi składać sie z minimum 8 znaków, zawierać wielką literę oraz cyfrę.

Bardzo ważne jest wpisanie nr PIN. Zapisz sobie ten PIN, jest to czterocyfrowy ciąg cyfr, który służyć Ci będzie każdorazowo przy kontakcie z biurem obsługi klienta. 

Dane_członka_YL.jpg
Informacje o sponsorze.jpg
Krok czwarty

Teraz sprawdź czy będziesz należeć do naszej grupy OLEJKOWO. Pamiętaj, że otrzymasz od nas pakiet wszystkich materiałów oraz dostęp do informacji i promocji wcześniej, niż na oficjalnej stronie. 

Sprawdź dokładnie czy w polu Nr identyfikacyjny mojego sponsora i osoby polecającej jest nasz nr czyli 23723216. Jeśli nie ma możesz go wpisać ręcznie. Następnie zaakceptuj regulamin i przejdź dalej. 

 

Krok piąty

Teraz już wybierasz metodę wysyłki i płatności. Wszelkie dane Twojej karty są bezpieczne,

 

Teraz już tylko naciśnij Dalej i czekaj na swój zestaw startowy. O pomyślnym procesie rejestracji  i zakupu, oraz o kolejnym etapie przesyłki zostaniesz poinformowany mailowo. 

Już teraz wyślemy Ci wszystkie dodatkowe materiały na maila oraz opcjonalne produkty promocyjne za rejestrację, które wprowadzane są sezonowo i o których dowiesz się śledząc nas na Facebooku. 

wysylka i platnosc.jpg
Witamy Cię w naszym Olejkowie
Kontakt

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

Ania@olejkowo.pl  |  +48 504 862 615 

Kasia@olejkowo.pl  | +48 604 066 190  

Malgosia@olejkowo.pl  |  +48 664 013 070  

bottom of page