top of page
  • Ania

Dlaczego wybrać olejki Young Living?

Wszyscy wiemy, że istnieją dziesiątki marek do wyboru, jeśli chodzi o produkty zdrowotne i pielęgnacyjne. Ale co sprawia, że ​​Young Living różni się od pozostałych?


Produkcja jest zabezpieczona procesem Seed to Seal. Nie znajdziesz tej gwarancji i spokoju co do jakości produktów w żadnej innej firmie. Zawsze możesz oczekiwać, że Young Living dostarczy Ci tylko najlepszych, najbardziej naturalnych produktów. Skąd ta pewność? Właśnie po to jest Seed to Seal, który oznacza: - Materiał roślinny do produkcji olejków uprawiany jest na farmach, będących własnością Young Living lub w starannie sprawdzonych gospodarstwach partnerskich. Każdą farmę łatwo znaleźć i zawsze możesz ją odwiedzić. - Zrównoważone praktyki rolnicze i zaopatrzeniowe, zapewniające najczystszy olej. - Ogromna troska o zachowanie i ochronę zasobów naturalnych. - Uprawy są ręcznie odchwaszczane i jest bezwzględny zakaz stosowania pestycydów. - Olejki zachowują wszystkie naturalne składniki i właściwości terapeutyczne. - Do produkcji stosowane są destylatory spożywcze z najnowocześniejszymi metodami projektowania i destylacji. - Proces destylacji jest niskociśnieniowy i niskotemperaturowy, bez użycia rozpuszczalników i syntetycznych środków chemicznych. - Rygorystyczne testy każdej partii w laboratoriach wewnętrznych i obiektach innych firm: oleje są dokładnie sprawdzane na każdym etapie produkcji, w celu spełnienia lub przekroczenia branżowych standardów bezpieczeństwa i czystości (poza organicznymi!). A co najlepsze… jeśli oleje lub produkty nie spełniają tych wysokich standardów, są odrzucane i nie będą butelkowane jako produkt Young Living. Trafiają one na rynek jako produkt gorszej jakości, a następnie dystrybuowane pod innymi markami, w znacznie obniżonej cenie.

- Dbałość o jakość i naturalność olejków to niewątpliwa cecha wyróżniająca Young Living na świecie.


Zdjęcie przedstawia farmę należącą do Young Living w Omanie, skąd pochodzi olejek Frankincense.

Wapienne klify znajdujące się w regionie Omanu zwanym Zufar zapewniają idealne warunki wzrostu dla drzew kadzidłowca Cartera i wytwarzania żywicy olibanowej.

15 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page