top of page
  • Ania

Dyfuzor USB

Dyfuzor USB - supergadżet do Twojego samochodu, biura, gdziekolwiek jesteś - rozpyl ulubione lub potrzebne właśnie olejki.

Rozpyl w powietrzu ulubione olejki eteryczne gdziekolwiek jesteś, korzystając z dyfuzora USB. Podłącz go do portu USB w laptopie lub samochodzie, albo zabierz ze sobą w podróż. Ten przenośny, kompaktowy i cichy dyfuzor działa w trybach: 10-, 30- i 60-sekundowym.

Do urządzenia wkładasz malutką buteleczką z knotem, którą napełniasz ulubionym olejkiem. W zestawie jest jedna i proponuję od razu zakupić dodatkowe zapasy dostępne w Young Living, aby zapewnić sobie różnorodność zapachów.

Po 2 dniach używania, moje rady: - nie wlewaj zbyt dużo olejku do buteleczki, niestety ja wlałam i nadmiar się wylał przy wkładaniu knota z nakrętką. - uważaj, aby olejek nie był zbyt gęsty. Wlałam taki i myślałam, że się zepsuł. Wyczyściłam patyczkiem do uszu z alkoholem (wódką) i na szczęście wszystko działa. - dolałam też po odrobinie alkoholu do olejków, aby je rozcieńczyć. Używając w samochodzie, na niewielkiej przestrzeni, intensywność była zbyt duża. Nie czuć wcale alkoholu tylko woń olejków. - w samochodzie zwróć uwagę, czy rozpylany olejek nie jest kierowany prosto na jakiś element auta. Plastik i olejek to może być nieoczekiwane połączenie. Lepiej tego unikać. - umieść dyfuzor w taki sposób, aby strumień unosił się do góry, ja użyłam małej przedłużki, aby leżał w takim miejscu, jak chcę. Jest to świetny gadżet, aby cieszyć się olejkami, tam gdzie jesteś. To też świetny pomysł na prezent. Dobrej jakości plastik, łatwość w obsłudze, mobilność - to podstawowe, a zarazem najważniejsze cechy tego produktu. Jest to też świetna alternatywa do dostępnych powszechnie sztucznych, trujących zapachów w postaci choinek czy małych odświeżaczy na wentylatory auta. POLECAM!!!3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page