• Ania

Dyfuzor USB

Dyfuzor USB - supergadżet do Twojego samochodu, biura, gdziekolwiek jesteś - rozpyl ulubione lub potrzebne właśnie olejki.

Rozpyl w powietrzu ulubione olejki eteryczne gdziekolwiek jesteś, korzystając z dyfuzora USB. Podłącz go do portu USB w laptopie lub samochodzie, albo zabierz ze sobą w podróż. Ten przenośny, kompaktowy i cichy dyfuzor działa w trybach: 10-, 30- i 60-sekundowym.

Do urządzenia wkładasz malutką buteleczką z knotem, którą napełniasz ulubionym olejkiem. W zestawie jest jedna i proponuję od razu zakupić dodatkowe zapasy dostępne w Young Living, aby zapewnić sobie różnorodność zapachów.

Po 2 dniach używania, moje rady: - nie wlewaj zbyt dużo olejku do buteleczki, niestety ja wlałam i nadmiar się wylał przy wkładaniu knota z nakrętką. - uważaj, aby olejek nie był zbyt gęsty. Wlałam taki i myślałam, że się zepsuł. Wyczyściłam patyczkiem do uszu z alkoholem (wódką) i na szczęście wszystko działa. - dolałam też po odrobinie alkoholu do olejków, aby je rozcieńczyć. Używając w samochodzie, na niewielkiej przestrzeni, intensywność była zbyt duża. Nie czuć wcale alkoholu tylko woń olejków. - w samochodzie zwróć uwagę, czy rozpylany olejek nie jest kierowany prosto na jakiś element auta. Plastik i olejek to może być nieoczekiwane połączenie. Lepiej tego unikać. - umieść dyfuzor w taki sposób, aby strumień unosił się do góry, ja użyłam małej przedłużki, aby leżał w takim miejscu, jak chcę. Jest to świetny gadżet, aby cieszyć się olejkami, tam gdzie jesteś. To też świetny pomysł na prezent. Dobrej jakości plastik, łatwość w obsłudze, mobilność - to podstawowe, a zarazem najważniejsze cechy tego produktu. Jest to też świetna alternatywa do dostępnych powszechnie sztucznych, trujących zapachów w postaci choinek czy małych odświeżaczy na wentylatory auta. POLECAM!!!0 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Olejkowo 2020

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now