top of page
  • Ania

Ile o lejków potrzebujesz?

Być może zastanawiasz się, czy potrzebujesz tylu olejków, każdy na inną potrzebę. I myślisz sobie o kosztach, i czy trzeba mieć wszystkie, żeby to dobrze działało. I że jeden to bez sensu, bo pewnie nie zadziała. Otóż nie!!!

Przedstawiamy w grupie głównie te olejki, które my mamy i które poznajemy. Które nas zaciekawiły lub stały się odpowiedzią na jakiś nasz problem. Każda z Was wie, czego potrzebuje, jaki zapach lubi, lub z jakim problemem boryka się na co dzień, i być może jakiś olejek sprosta wszystkim tym oczekiwaniom.

Są olejki mające naprawdę wiele zastosowań terapeutycznych, czasem wystarczy jeden olejek, na przykład lawendowy – pięknie pachnie, uspokaja, łagodzi podrażnienia na skórze, odstrasza owady itd., lub miętowy – orzeźwia, chłodzi, pomaga zwalczyć podwyższoną

, udrażnia drogi oddechowe.

Pomyśl o tym, czego potrzebujesz tu i w tej chwili, albo pomyśl o jakiejś regularnej potrzebie.

My pokochałyśmy olejki i produkty na ich bazie, dają nam wiele przyjemności, ale też pomagają rozwiązać wiele problemów codziennych. Nie zwalczają choroby, ale pomagają przeciwdziałać lub łagodzić skutki. Używając produktów na bazie olejków mamy poczucie, że czerpię z natury, pozbywam się chemii, robię coś dla siebie.

Znajdź swoją potrzebę, my doradzimy najlepiej jak umiemy.

Zapraszamy do naszej grupy, znajdziesz tu wiele ciekawych informacji

9 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page