top of page
  • Ania

NingXia Red® - niesamowity, zdrowy napój.


W zestawach startowych Starter Premium Kit z dyfuzorami znajdziecie 2 saszetki po 60 ml napoju NingXia Red®. Cóż to jest? Jak dla mnie to super smakujące puree owocowe w wygodnym opakowaniu. A co dokładnie kryje się w tych saszetkach?

Od ponad 700 lat w północno - zachodnich Chinach, w regionie NingXia uprawia się i wytwarza nasiona kolcowoju chińskiego. Znane również jako jagody goji, owoce te mają niezwykłe właściwości odżywcze. NingXia Red® to pełen mocy napój opracowany, by dostarczać energii, a także wzmacniać i odżywiać Twoje ciało oraz umysł. Ta pyszna, autorska mieszanka zawiera czyste olejki eteryczne, puree z nasion goji NingXia Red® i inne owoce, które dostarczają ciału niezbędnych składników odżywczych.

Napój owocowy NingXia Red® zawiera puree z jagód goji, mieszankę soków z owoców takich

jak: borówki amerykańskie, aronia, wiśnia, granat i śliwka, ekstrakt ze stewii, ekstrakt z nasion winogron, czysty ekstrakt z wanilii oraz olejki eteryczne z pomarańczy, japońskiego greipfruta yuzu, cytryny i mandarynki.

Podsumowując napój NingXia Red® to nie tylko pyszny, ale i zdrowy dodatek do codziennej diety zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Można pić sam lub komponować koktajle owocowe i desery. Można dodawać do wody i musów owocowych.

Dostępny jest w saszetkach oraz w większych, szklanych butelkach. Można też zakupić zestaw startowy Premium.

18 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page