top of page
  • Ania

Odśwież powietrze w domu olejkami eterycznymi.

Jakie zapachy na odświeżenie powietrza w domu?

W każdym domu dosyć często pojawia się potrzeba odświeżenia powietrza, którą nie zawsze da się zaspokoić tradycyjnym wietrzeniem. Problem pojawia się w upały, kiedy po prostu wietrzenie nie skutkuje, albo po smażeniu ryby, kiedy można wietrzyć i wietrzyć, a zapaszek i tak wciska się w jakieś zakamarki i czuć go dobrze jeszcze następnego dnia. Wśród klasyków domowych zapachów jest też problem łazienki bez okna.

Alternatywą dla chemicznych odświeżaczy powietrza będzie oczywiście dyfuzor z olejkami eterycznymi. Czym odświeżać, jak odświeżać? I tutaj pełna dowolność. Odświeżająco działają wszelkie mieszanki cytrusowe, eukaliptus, sosna, goździki i cynamon wspomagają dodatkowo działanie odkażające.


Poniżej kilka propozycji: - P

omarańcza, bergamotka, cytryna - Purification, pomarańcza - Citronella, drzewo herbaciane, pomarańcza - Cytryna, sosna - Cytryna, mięta - Sosna, drzewo cedrowe - Cytryna, eukaliptus, sosna - Thieves, pomarańcza


Mieszajcie ze sobą olejki dowolnie - na szczęście na odświeżenie powietrza jest mnóstwo receptur, każdy znajdzie swoją ulubioną. Miłego dnia!

7 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page