top of page
  • Ania

Valor

Valor – jedna z najbardziej popularnych kompozycji zapachowych Young Living. Wyjątkowe połączenie olejków ze świerku czarnego, wrotyczu marokańskiego, drewna kamforowego, geranium i żywicy olibanowej. Wszystkie te olejki w jednej butleczce tworzą leśną, korzenną, słodką kompozycję o uziemiającym zapachu. Olejek bardzo ciekawy, bo wspomaga pobudzenie i dobre nastawienie rano, ale jest też polecany na wieczór, aby odzyskać skupienie po południu. Idealny na dobre rozpoczęcie dnia, dodaje energii i motywacji.

Valor oznacza dzielność, odwagę, aromat ten wyzwala pewność siebie i poczucie mocy. Idealny przed egzaminem, ważnym spotkaniem, prezentacją, albo 1 września Z kolei dzięki uziemiającemu aromatowi leśnych olejków, idealny do jogi, modlitwy lub medytacji.

Można stosować go zarówno w dyfuzorze, jak i miejscowo, smarując skórę na szyi, nadgarstki, wdychając olejki roztarte w dłoniach. Jest bardzo ważnym olejkiem używanym do masażu, zwłaszcza w technice RainDrop (Kropli Deszczu). To technika mająca na celu redukcję stresu i napięcia za pomocą masażu z użyciem olejków eterycznych, również z wykorzystaniem punktów VitaFlex, czyli punktów na stopach i wzdłuż kręgosłupa.

Kupiłam go z myślą o nowym roku szkolnym, o nowych wyzwaniach w pracy. Od lat rok zaczyna się dla mnie we wrześniu – nowy rytm pracy, nowy grafik, nowe obowiązki, i w tym roku, jak w żadnym innym, potrzebuję dodatkowego wzmocnienia. Jak długo szkoły pozostaną otwarte? Jak poradzimy sobie w nowej rzeczywistości, która nie wiadomo ile jeszcze potrwa? Chyba wszyscy spodziewają się drugiej fali zachorowań, a z drugiej strony, po miesiącach zamknięcia, wzmocnienia potrzebują też dzieci.


6 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page