Chcę się tylko zarejestrować do Young Living

Super, że chcesz sie zarejestrować. Zobaczysz tu wiele dodatkowych informacji i promocji. Możesz w każdej chwili zacząć kupować. Teraz pora aby przejść proces rejestracji.

Krok pierwszy

Naciśnij poniższy przycisk. Zostaniesz przekierowany na stronę do rejestracji. Zobaczysz stronę, gdzie możesz wybrać zestaw startowy lub kontynuować bez zakupu zestawu. Przewiń niżej i przejdź do kroku drugiego.

Krok drugi 

Teraz możesz od razu zarejestrować się do programu Lojalnościowego Essential Rewards. Jest to  fantastyczny program, w którym dostajesz aż do 25% zwrotu punktów, które możesz wykorzystać na produkty.  Masz też dostęp do nowości i dodatkowych promocji. skontaktuj się z nami aby poznać szczegółu. 

Jeśli na razie nie chcesz rejestrować się do programu Essentail Rewards to naciśnij NIE i przejdź dalej. 

Krok trzeci

Teraz wypełnij formularz z Twoimi danymi. Wybierz swoją nazwę użytkownika oraz hasło, które łatwo zapamiętasz. Hasło musi składać sie z minimum 8 znaków, zawierać wielką literę oraz cyfrę.

Bardzo ważne jest wpisanie nr PIN. Zapisz sobie ten PIN, jest to czterocyfrowy ciąg cyfr, który służyć Ci będzie każdorazowo przy kontakcie z biurem obsługi klienta. 

Krok czwarty

Teraz sprawdź czy będziesz należeć do naszej grupy OLEJKOWO. Pamiętaj, że otrzymasz od nas pakiet wszystkich materiałów oraz dostęp do informacji i promocji wcześniej niż na oficjalnej stronie. 

Sprawdź dokładnie czy w polu Nr identyfikacyjny mojego sponsora i osoby polecającej jest nasz nr czyli 23723216. Jeśli nie ma możesz go wpisać ręcznie. Następnie zaakceptuj regulamin i przejdź dalej. 

Teraz możesz przeglądać produkty i w każdym momencie zacząć cieszyć si ę produktami Young Living.

 

Kontakt

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

Ania@olejkowo.pl  |  +48 504 862 615 

Kasia@olejkowo.pl  | +48 604 066 190  

Malgosia@olejkowo.pl  |  +48 664 013 070  

Olejkowo 2020

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now